Časté dotazy

Najdete zde nejčastější dotazy, pokud Vás zajímá něco jiného, napište nám.

Jak dlouho trvá studium trenérského kurzu?

Abychom garantovali kvalitu studia, délka našeho kurzu se pohybuje od 1 do 3 měsíců. Nechceme být jako jiné instituce, kde můžete absolvovat během 14 dní a ze studia si odnesete minimum znalostí.

Je kurz akreditovaný?

Ano, trenérský kurz je akreditovaný MŠMT (Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky).

Může mi kurz proplatit Úřad práce?

Ano, náš kurz je rekvalifikační, stačí podat přihlášku a vybrat si možnost ÚP a my Vám pomůžeme s potřebnými dokumenty.

Kdy můžu začít studovat?

Kurz je vedený průběžnou formou, můžete začít studovat kdykoli, třeba hned zítra.

Lze uhradit kurz pomocí splátek?

Ano, kurzovné lze uhradit ve dvou splátkách, stačí nás kontaktovat a domluvit se na tom s námi.

Co je zahrnuto v ceně kurzu?

Cena kurzu zahrnuje teoretické, teoreticko-praktické přednášky, povinné semináře, závěrečnou zkoušku a osvědčení o absolvování kurzu - certifikát.

Proč není vstupné do posilovny v ceně kurzu?

Z jednoduchého důvodu. Každý student prochází studiem individuálním tempem, někdo kurz navštěvuje intenzivně a ukončí studium za jeden měsíc, někdo volí pomalejší tempo a absolvuje za tři měsíce. Není tedy možné zahrnout pevnou částku za vstupné do ceny kurzu, jak to dělají některé společnosti. Délka studia se může lišit až o dva měsíce. Nebylo by to vzhledem k rychlejším studentům fér.

Jaké je moje studentské číslo?

Vaše evidenční studentské číslo, je číslo, které je Vám přiděleno ihned po vyplnění přihlášky, pod kterým také poukazujete kurzovné na účet akademie, tedy starý známý variabilní symbol. Pod tímto číslem Vás vedeme v interním systému a toto číslo si nejlépe zapište také do svého zápočtového listu.

Musím se učit anatomii v latině a proč?

Ano v dnešní době, kdy člověk má otevřené možnosti poznávat celý svět, nikdy neví, kdy bude univerzální znalosti latinské terminologie potřebovat. Spousta našich absolventů funguje i v zahraničí nebo se dále vzdělávají samostudiem zahraničních článků a studií, kde se používá výhradně latinských termínů.